Oto Muayene ve Bakım
Diğer Hizmetler

Oto Muayene ve Bakım

Eskişehir oto muayene ve bakım hizmetlerimiz, başvuru yapan tüm müşterilerimize uygun olarak sunulmaktadır.

Bu çok önemli bakım sürecinde aracınızın mevcut eksikleri tespit edilir ve donanımlı servisimiz tarafından aracınızın eksikler hızlı biçimde karşılanır. Oto muayene yaptırmak zorunludur. Ve muayene olmadan yola çıkan araçlar sorunludur. Trafikten men cezasına kadar giden bir süreçte trafik cezaları olağan ikazlar arasında bulunmaktadır. Araç kullanan insanların ve o anda trafiğe çıkan insanların güvenliği için aracın muayene işlemleri zamanında yapılmalıdır.

 

Oto Muayene Ve Bakımda Neler Yapılır?

Eskişehir oto muayene ve bakım çalışmalarında aracın pek çok noktası gözden geçirilir ve uzman ekiplerimiz bunu büyük bir titizlikle yapar. Direksiyon sistemi, aydınlatma sistemi, fren sistemi ve aracın görüş özellikleri, bu esnada gözden geçirilir. Lastik, süspansiyon ve tekerlerin yanı sıra, pek çok zorunlu ekipmanın bu konuda dikkatlice değerlendirilmesi büyük önem taşır. Gürültü kirliliği ve buna ek olarak hava kirliliği gibi konularda, muayene sonuçlarının çevreye ve topluma faydaları belirgin bir şekilde ortaya çıkar. 

Araç için muayene çalışmaları servisimizin desteği ile çok avantajlı sonuçlar yaratmaktadır. Gerekli muayeneden zamanında geçmiş olan araçlar, hem trafik için hem de çevre için bir tehdit oluşturmaz. Özellikle de sürücülerin daha emniyetli ve güvenli yolculuk yapabileceği bir ortamda, muayenenin zamanında ve düzgün yapılması çok büyük önem taşır. Yönetmeliklerle belirlenmiş olan kurallara herkesin uyması gerekir. 

 

Oto Muayene Bakım Hangi Aralıklarla Yapılır?

Eskişehir oto muayene ve bakım hizmetleri belli aralıklarla yapılır ve bu aralıklarla düzenli olarak insanlara hizmet şeklinde sunulur. İlk olarak araç 3 yıl sonra muayene hizmetinden geçer. Daha sonrasında ise her 2 yılda bir bu muayene süreci dikkatlice takip edilir. Başta da bahsettiğimiz gibi, aracın pek çok noktası sistemi ve parçası muayene esnasında dikkatlice gözden geçirilir.

Rutin aralıklarla yapılması gereken muayene çalışmaları, kesinlikle aksatılmamalıdır. Servis bünyesinde vermiş olduğumu hizmetler, aracınızın muayenesini başarı ile tamamlama konusunda size önemli derecede yardım sağlamaktadır. Servisimize müracaat ettiğinizde, hem sıra beklemeden hem de güvenilir bir şekilde muayene çalışmalarından yardım alabilirsiniz. 

 

Oto Muayene Ve Bakım Konusunda Servisimizin Çözümleri

Oto muayene konusunda servisimiz önemli çözümleri gündeme getirmiştir. Aracınıza yönelik yapılacak bakım ve muayene çalışmaları özellikle araç performansını ortaya koyma konusunda bir etken haline gelmiştir. Aracınızın güven veren şekilde trafiğe çıkmasını istiyorsanız, servisimizin bu konuda yapmış olduğu çalışmalar size yol gösterecek ve önemli derecede destek verecektir. 

İşinde çok uzman bir kadro ile göreve hazır olan firmamız, bu konuda size önemli derecede destek ve avantaj sağlamaya devam etmiştir.Opel, Peugeot, Renault, Skoda ve Volkswagen gibi kaliteli marka araçların muayene hizmetleri tarafımızdan dikkatlice yapılmaktadır.

 

İlgili Konular

Araç Ağır Bakım Nedir?

Araç Ağır Bakım Nedir?

60 bin km bakımı ve 90 bin km bakımı olarak bilinen bakımlar yine bu kapsamda değerlendirilen bakımlar arasında yer alır.

Rehbere git

Eskişehir Oto Tamircileri

Müşterisi için güven veren hizmet adresleri içinde oto tamircileri özverili çalışmaları ile ayrı bir yere koymak gerekir.

Rehbere git
Eskişehir Oto Tamircileri
Abs Arızası

Abs Arızası

ABS (Anti-lock Braking System) beyni arızası, aracınızın frenleme sistemi üzerinde ciddi etkiler yaratabilir ve çeşitli belirtilerle kendini gösterir.

Rehbere git

LPG Enjektör Arızası

LPG enjektör arızası aracın rölantide çalışmasına engel olur.

Rehbere git
LPG Enjektör Arızası